C Design

Profile wysadzane kryształami Swarovski® C Design firmy Profilpas

Aktywne filtry

C Design

Elegancja w architekturze oznacza wdzięk i lekkość. Elegancja przejawia się wszędzie, w projektach budowlanych, w kształtach oraz w aranżacji akcesoriów i ozdób. Ale efekt ten zanika, jeśli nadmiernie obciążamy przestrzeń zbyt dużą ilością ozdobnych detali: dlatego ważne jest, aby skupić się na szczegółach stylu prowadzących do upiększenia otoczenia bez przytłaczania wnętrza. Koncepcja ta została zrealizowana przez Profilpas w postaci linii profili C Design, powstałej dzięki projektantom marki, którym udało się stworzyć lekkie i wyrafinowane modele.

Co sprawia, że profile C Design są atrakcyjne i zachwycają? Jest to linia innowacyjna z każdego punktu widzenia: obejmuje dekoracyjne profile do wysokiej klasy pokryć, wzbogacone jasnością i blaskiem kryształków Swarovskiego®. Połączenie elementu chromowanego lub pozłacanego 24-karatowym złotem z kryształem nadaje elegancji każdemu pomieszczeniu, definiując jego przestrzeń i geometrię.

Linia C Design okazuje się zatem wyborem pełnym klasy nie tylko w domach prywatnych, ale także w przypadku luksusowych obiektów takich, jak hotele, restauracje i statki. Profile te są również dostępne w wersjach z mosiądzu chromowanego lub pozłacanego 24-karatowym złotem bez kryształków dla uzyskania bardziej stonowanego, ale wciąż wyrafinowanego efektu.

Jest to najczystsza i najbardziej urzekająca realizacja  koncepcji elegancji, co od zawsze wyróżnia markę Profilpas.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło