1. 1.KOSZT WYSŁANIA ZAMÓWIENIA

  Długość paczki Max.wymiar paczki (cm) Koszt wysyłki brutto* Koszt wysyłki brutto z opcją płatności za pobraniem
  do 125 cm 125 x 25 x 23 19 zł 28 zł
  od 126 do 205cm 126 x 25 x 23 29 zł 39 zł
  od 205 do 275 cm 275 x 15 x 10 40 zł 55 zł
  pow. 275 cm 360 x 15 x 10 105 zł brak

  Opłaty za przesyłki uzależnione są od długości asortymentu.

  Przy zamówieniu powyżej 700 zł koszt dostawy jest bezpłatny (nie dotyczy wysyłki cokołów przypodłogowych LAGRUS).

  Prosimy o zaznaczenie przy wyborze metody wysyłki odpowiedniej opcji w zależności od długości wybranego asortymentu. W przypadku zakupu kilku pozycji o różnych długościach prosimy o zaznaczenie metody wysyłki wg najdłuższego kupowanego odcinka.

  Jeżeli wybiorą Państwo koszt przesyłki odpowiadający krótszej długości listwy, wyrażają Państwo automatycznie zgodę na docięcie zakupionego asortymentu do tej długości. W takim przypadku nie obowiązuje możliwość zwrotu zakupionego towaru.

  Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę lub gabaryt przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. W przypadku złożenia przez Państwa dwóch lub większej ilości zamówień prosimy o informacje, jeżeli mają być wysłane jedną przesyłką.

  W momencie wysyłki zamówienia otrzymają Państwo od firmy kurierskiej informację o przesyłce i link do śledzenia. Prosimy o oczekiwanie kuriera wyznaczonym dniu dostawy, gdyż mamy prawo do jednego podjazdu. Dodatkowy podjazd kuriera jest płatny. Zastrzegamy sobie prawo do obciążenia kosztami odbiorcy, w przypadku braku kontaktu z adresatem i nie odebrania paczki.

 2. 2. Odbiór Osobisty

  Istnieje także możliwość odbioru zamówienia z naszego magazynu wysyłkowego w Warszawie przy ulicy Głównej 10. W takim wypadku prosimy o wybranie opcji “Odbiór osobisty” podczas składania zamówienia. Koszt opakowania wynosi 1,00 zł. Po zakupie zostaną Państwo poinformowani o terminie odbioru zamówienia.

 3. 3. USZKODZENIE TOWARU PODCZAS TRANSPORTU

  Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

  W momencie odbioru przesyłki od kuriera, prosimy o sprawdzenie czy nie została ona naruszona podczas transportu. W przypadku zauważenia uszkodzeń, prosimy o nieodbieranie przesyłki, a w przypadku odebrania o sporządzenie wraz z kurierem protokołu uszkodzenia i koniecznie zaznaczenie w nim, iż opakowanie zostało uszkodzone. Prosimy o wykonanie zdjęć uszkodzonej przesyłki oraz otrzymanego towaru i przesłanie, wraz z protokołem na adres e-mail: info@elistwy.pl

  W przypadku nie zastosowania się do powyższych zasad reklamacje będą uwzględnione, lecz koszt wysyłki leży po stronie Kupującego.

 4. 4. CZAS i ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  Dostawy na terenie Polski są realizowane w ciągu 1-21 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia, a w przypadku płatności przelewem, od otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Zamówienia złożone poza sklepem (tzn. mailowo lub przez SMS) obciążone są dodatkową opłatą operacyjną w wysokości 20 zł.

 5. 5. TERMIN DOSTAWY A CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  Towar zanim zostanie wysłany, musi być dokładnie przygotowany i sprawdzony. Wiele artykułów mamy także dostępnych w magazynach fabrycznych i do realizacji zamówienia muszą być one przekazane do naszego magazynu wysyłkowego. W niektórych przypadkach artykuły są wytwarzane dopiero po wpłynięciu zamówienia. Większość produktów posiada w opisie ramy czasowe (np. 2 – 14 dni) określające, jaki jest minimalny oraz maksymalny czas, który musi upłynąć zanim towar odbierze kurier. To właśnie jest czas realizacji. Jednakże w przypadku konieczności wyprodukowania zamówionego asortymnetu czas realizacji może ulec wydłużeniu.

  W wyjątkowych przypadkach może się zdarzyć, że zamówiony przez Państwa asortyment okażę się niedostępny. W takiej sytuacji zaproponujemy Państwu odpowiednik zamówionego produktu.

  Jeżeli zależy Państwu na realizacji zamówienia w określonym terminie, prosimy o upewnienie się, czy produkt jest w danej chwili dostępny na magazynie wysyłkowym.

  Czas samej dostawy zwykle trwa 1-3 dni robocze. W pierwszej kolejności realizujemy zamówienia opłacone.

  Minimalna wartość zamówień, które realizujemy wynosi 40,00 zł.

  Sklep nie realizuje wysyłek zagranicznych online, zamówienie poza granicami Polski wyceniane są osobno po wysłaniu maila na adres zamawiam@elistwy.pl

  Towar wysyłany jest za pośrednictwem firm spedycyjnych DPD, RHENUS.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło