Listwy schodowe antypoślizgowe

Aktywne filtry

Listwy schodowe antypoślizgowe

Listwy schodowe antypoślizgowe

Prezentowane listwy schodowe antypoślizgowe to elementy wykończenia, jakie warto zastosować w swoim domu i innych miejscach, gdzie występują stopnie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią nie tylko skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym poślizgnięciem się, ale i są istotnym elementem wykończenia schodów. Kątowniki te dostępne są w najróżniejszych barwach, dzięki czemu można je łatwo dobrać do wielu różnych typów aranżacji i kolorów, w jakich utrzymane jest dane wnętrze. Jeśli szukasz podobnych rozwiązań – sprawdź już teraz nasz katalog.

Dlaczego warto zastosować listwy schodowe?

Czasem w pośpiechu, a niekiedy przez nieuwagę – na schodach nietrudno o upadek. Wystarczy tylko źle postawić krok lub nie zauważyć, że któryś ze stopni jest mokry. To szczególnie niebezpieczne w przypadku, gdy są one wyłożone ceramiką podłogową. Listwy schodowe antypoślizgowe skutecznie niwelują ten problem do minimum, zwiększając przyczepność stopy. Dzięki temu, że profile te są przykręcane do krawędzi poziomów, nawet przy działaniu większych sił pozostają bezpiecznie na swoim miejscu. Możesz też sięgnąć po profile schodowe montowane pod płytki – nie wymagają one wiercenia, a w przypadku wybranych modeli, mają również specjalne gumowe nakładki antypoślizgowe.

Warto wiedzieć, że produkty te zabezpieczają nie tylko przed przypadkowym upadkiem. Tego typu kątowniki stanowią także doskonałą ochronę dla samego pokrycia schodów. Krawędzie płytek są najbardziej narażone na ewentualne zniszczenia – czy to starcie, czy pęknięcia. Dzięki takiej metalowej osłonie są one skutecznie zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. Co więcej – efektownie maskują łączenia między dwiema takimi powierzchniami.

Listwy schodowe najwyższej jakości

Wybierając listwy schodowe antypoślizgowe, jakie oferuje nasz sklep internetowy, stawiasz na produkty najwyższej jakości. Dokonujemy starannej selekcji, aby w prezentowanym asortymencie dostępne były wyłącznie elementy wykończenia, jakie odpowiadają najwyższym normom i oczekiwaniom Klientów. Możesz więc być pewny, że profile te spełnią swoje zadanie więcej niż idealnie.

Proponowane artykuły wykonane są m.in. z aluminium anodowanego. Materiał ten dodaje konstrukcji schodów lekkości, a jednocześnie sam pozostaje wysoce trwały na negatywne czynniki. Łatwo znosi tarcie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, a ponadto – wykazuje dużą odporność na działanie wilgoci. Za sprawą procesu anodowania stop ten, przy prawidłowej konserwacji, praktycznie w ogóle nie koroduje.

Nasze listwy schodowe antypoślizgowe, aby spełniać w pełni swoje zadanie, wyposażone są również w specjalne gumowe wkładki. Zastosowanie ich sprawia, że podeszwie buta trudniej się ześlizgnąć po stopniach. Sama guma zaś wykazuje dużą wytrzymałość na tarcie.

Listwy schodowe antypoślizgowe do ceramiki i drewna

Kątowniki na schody dostępne są w najróżniejszych kolorach. Dzięki temu znakomicie zgrywają się z odmiennymi stylami aranżacji i kolorami, w jakich utrzymane jest wnętrze. Świetnie pasują m.in. do pomieszczeń nowoczesnych, jak i klasycznych. Co więcej – mogą być w różny sposób wykończone. Oferujemy m.in. listwy schodowe antypoślizgowe szczotkowane lub gładkie.

Mnogość kolorów, w tym m.in. złota, srebra, czerni i brązu, sprawia, że doskonale one pasują również do różnych okładzin schodów. Mogą być stosowane zarówno z płytkami ceramicznymi, jak i drewnem lub panelami drewnopodobnymi. Wystarczy wybrać najlepiej dopasowany kolor do konkretnego desenia i materiału. Możesz też sprawdzić inne kątowniki montowane na płytki, panele i deski, jakie mamy w swojej ofercie.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo na schodach swojego domu? Przy okazji – wzmocnić płytki lub panele, pokrywające poszczególne stopnie i zakryć ich łączenia? Już teraz przejrzyj listwy schodowe antypoślizgowe, jakie dostępne są w prezentowanym asortymencie. Mamy szeroki wybór profili, wśród których na pewno odnajdziesz produkty odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi artykułami wykończeniowymi, jakie ma na stanie sklep internetowy eListwy. Przejrzyj m.in. profile dylatacyjne i łączące lub płaskowniki, ceowniki i kątowniki o różnym przeznaczeniu. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z obsługą!

 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło