X Design

Profile X Design firmy Profilpas

Aktywne filtry

X Design

Jedną z najbardziej fascynujących i urzekających form sztuki współczesnej jest wystrój wnętrz. Wybór linii architektonicznych, połączeń kolorów i mebli w pomieszczeniach mieszkalnych, miejscach pracy i miejscach użyteczności publicznej lub wnętrzach prywatnych stał się niezbędny dla ochrony i promowania psychofizycznego dobrostanu osób, które przebywają w nich każdego dnia.

Spędzanie dni w przestrzeniach, które są zarówno funkcjonalne, jak i nienaganne pod względem estetycznym wywołuje wyjątkowe, intensywne i trwałe emocje. Firma Profilpas zawsze zwraca szczególną uwagę na trendy współczesnego wzornictwa, spełniając jego wymogi i dopasowując się do wyrafinowanych gustów swoich klientów. Marka opracowała liczne profile w stylu design, które są w stanie tworzyć piękne, eleganckie i nowoczesne wnętrza bez uszczerbku na funkcjonalności.

W szerokim asortymencie produktów Profilpas wyróżniają się anodowane profile aluminiowe X Design. Produkty te, charakteryzujące się wyjątkowym satynowym wykończeniem, ucieleśniają profesjonalne wartości doskonałości i dążenia do piękna, które firma realizuje z pasją i determinacją.

Do jakości użytego materiału dodajemy ogromną różnorodność kolorów dostępnych dla klienta. Kolory pozwalają na szeroki wybór połączeń z myślą o projektantach wnętrz i architektach w oparciu o najnowsze osiągnięcia we współczesnym wzornictwie.

Ponadto szeroki zakres zastosowań pozwala łatwo dostosowywać produkt do różnych rozwiązań. W obrębie linii X Design oferujemy ozdobne listewki i profile do zabezpieczania narożników zewnętrznych, które nadają nutę elegancji, klasy i oryginalności każdej powierzchni. Profile X Design reprezentują optymalną, funkcjonalną i estetyczną strategię tworzenia przestrzeni o unikalnym i fascynującym wzornictwie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło