I Design

Profile I Design firmy Profilpas

Aktywne filtry

I Design

Czyste, geometryczne linie, delikatne białe światło i duże okna: oto kompozycyjne cechy nowoczesnego domu, w którym funkcjonalność doskonale łączy się z elegancją wystroju i wykończeń. Współczesność nie jest jednak synonimem spartańskich warunków, jednakże minimalistyczne przestrzenie lub wnętrza o koncepcji geometrycznej są w stanie najlepiej zinterpretować istotę tego stylu: wyrafinowaną, aczkolwiek nacechowaną prostotą. Ta filozofia architektoniczna została zinterpretowana również przez firmę Profilpas w postaci linii I Design, gamy listew przypodłogowych o designerskim, jak sama nazwa wskazuje, charakterze.

Dzięki I Design projekt o nowoczesnej architekturze staje się nadrzędny i widoczny wśród linii i powierzchni domowych. Dzięki tym wykończeniom firma Profilpas otwiera horyzonty na nowe możliwości w połączeniach kolorystycznych, w tworzeniu wystroju i w ozdabianiu nowoczesnych płytek ceramicznych. Na czym polega nieodłączna istota I Design? Seria ta wyróżnia się doborem materiału, anodyzowanego aluminium w nowoczesnych kolorach z przyjemnym satynowym wykończeniem. Dzięki I Design listwa przypodłogowa staje się elementem personalizującym wnętrze zintegrowanym z wyposażeniem.

To właśnie sprawia, że Profilpas, marka znana z doskonałości, zawsze koncentruje się na podkreślaniu piękna i elegancji produktów „Made in Italy” w detalach i wykończeniach o wyrafinowanym i unikalnym wzornictwie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło