M Design

Profile M Design firmy Profilpas

Aktywne filtry

M Design

Wśród propozycji, które firma Profilpas oferuje w zakresie designu i architektury, znajduje się seria M Design zaprojektowana w celu połączenia estetyki i funkcjonalności z innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Linia ta obejmuje profile do narożników zewnętrznych i listwy przypodłogowe, które pozwalają na swobodną grę kontrastem materiałów i kolorów. Profile M Design to akcesoria wykończeniowe i montażowe, zaprojektowane do definiowania pokryć ceramicznych za pomocą precyzyjnych i wyraźnych linii: są to rozwiązania idealne dla projektantów, którzy lubią wykańczać zewnętrzne narożniki ceramiczne i złącza między podłogą a ścianami w minimalistycznym stylu.

Oferta ta obejmuje przede wszystkim trzy produkty:

Proangle AX, pionowy element krańcowy łączony z profilami wykończeniowymi. Wykonany z anodowanego lub lakierowanego aluminium, rozwiązuje problem krawędzi w eleganckim stylu, podkreślając brak ciągłości między ścianami.  

Metal Line AF, anodowany lub lakierowany element aluminiowy, który wyznacza punkt połączenia podłogi z pokryciem ściany, bez względu na to, czy są one wykonane z tego samego materiału, czy nie. Rozdziela płaszczyzny w zdecydowany sposób, tworząc pustą przestrzeń i wyrafinowany cień.  

Metal Line AL, element łączący podłogę z pokryciem ściany, który definiuje obie powierzchnie w wyraźny i zdecydowany sposób. Wykonany z anodowanego lub lakierowanego aluminium, ma bardziej klasyczną formę, lecz jest nie mniej sugestywny.

Te trzy doskonałe produkty spełniają wszelkie potrzeby w zakresie dekorowania wnętrz dzięki funkcjonalnemu rozwiązaniu oraz czystemu, nowoczesnemu wzornictwu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło