Omega Design

Profile do narożników zewnętrznych Omega Design Profilpas

Aktywne filtry

Omega Design

Świadome i eleganckie zdobienia upiększają najważniejsze pomieszczenia w domu, takie jak salon, kuchnia i sypialnia. Czemu zatem rezygnować z ozdabiania wnętrz wyszukanymi detalami i pokryciami? Dbałość o szczegóły jest jednym z elementów, który zawsze wyróżnia produkty marki Profilpas, czego przykładem jest linia Omega Design.

Omega Design to gama listewek i profili wykonanych z anodowanego aluminium z efektem Platinum, charakteryzujących się zaawansowaną geometrią i zastosowaniem różnych tekstur. Listewki są dostępne w czterech wykończeniach: dwa rodzaje z wzorami prostoliniowymi i dwa zdobione linią łamaną. Możliwe jest również łączenie dwóch lub większej ilości produktów w linii, co pozwala na stworzenie oryginalnego efektu optycznego i estetycznego.

Profile kątowe z linii Omega oferowane są w trzech różnych geometriach: krzywoliniowej, prostoliniowej i linii łamanej. Wszystkie modele z gamy Omega Design wykonano z aluminium, odpornego materiału łatwego w konserwacji, idealnego do tworzenia eleganckichwykończeń pokryć w pomieszczeniach domowych, przestrzeniach komercyjnych czy eleganckich biurach.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło