Profile balkonowe i tarasowe Cerfix® Protec

Aktywne filtry

Profile balkonowe i tarasowe

Profile balkonowe i tarasowe: dbałość o szczegóły na wolnym powietrzu

Troska o przestrzeń zewnętrzną musi być zbliżona, jeśli nie większa od pielęgnacji wnętrz domowych. W rzeczywistości tarasy i balkony są pomieszczeniami na zewnątrz domu, niezbędnymi latem podczas kolacji z krewnymi i przyjaciółmi lub do opalania w ciągu dnia. Również tutaj, podobnie jak w przypadku wnętrz, należy zwrócić szczególną uwagę na detale. Niezbędne są w związku z tym profile balkonowe i tarasowe, a zwłaszcza ich czysto estetyczna funkcja i gwarancja wysokiego poziomu ochrony. 

Firma Profilpas opracowała szczególnie innowacyjne i skuteczne rozwiązania ad hoc, zdolne zaspokoić wszystkie potrzeby projektowe. Modele te muszą przede wszystkim gwarantować odpowiednią ochronę przed deszczem i wilgocią, czynnikami, które mogą powodować problemy strukturalne, a także estetyczne. 

Systemy rynnowe marki Profilpas

Metalowe systemy rynnowe do balkonów marki Profilpas stanowią ważną alternatywę dla elementów kamiennych i ceramicznych, dzięki czemu można z optymalną skutecznością usuwać wodę z zewnętrznej krawędzi balkonu. Profile balkonowe i tarasowe marki charakteryzują się szybkością i łatwością montażu, zapewniając jednocześnie prawidłowy odpływ wody z powierzchni. 

Oprócz konstrukcji elementów Profilpas przywiązuje ogromną wagę do użytych materiałów, tworząc idealną równowagę między funkcjonalnością i estetyką. Jednym z podstawowych tworzyw do produkcji profili balkonowych i tarasowych jest z pewnością aluminium, zwłaszcza lakierowane, a także stal. Dzięki nim uzyskujemy doskonały rezultat w połączeniu piękna i wydajności.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło