Profile schodowe montowane pod płytki

Aktywne filtry

Profile schodowe montowane pod płytki

Oferowane przez nasz sklep internetowy profile schodowe montowane pod płytki to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do montażu na krawędziach stopni schodów. Wykonane z wysokiej jakości, trwałych surowców cechują się atrakcyjną estetyką, jaka świetnie komponuje się z różnymi typami aranżacji. Oprócz funkcji ozdobnych jednak najważniejsza jest ich rola ochronna dla gresu, terakoty czy innych płytek ceramicznych. Jeśli interesują Cię takie rozwiązania, chcesz, by Twoje schody prezentowały się elegancko przez długi czas – już teraz sięgnij po propozycje, jakie na tej stronie zgromadził nasz sklep online. Zapraszamy!

Profile schodowe ze stali nierdzewnej i aluminium

Dostępne w ofercie profile schodowe montowane pod płytki to szeroki wybór elementów wykończeniowych z solidnych materiałów. Do głównych surowców, z jakich wykonuje się takie części, należy stal nierdzewna, mosiądz i aluminium. Zarówno jeden, jak i drugi stop metali idealnie spisuje się jako ochrona różnych powierzchni. Dlatego wykorzystuje się je m.in. także przy produkcji profili do szkła oraz listew dekoracyjnych ozdobnych do płytek. Ponadto cechują się one oryginalną, nowoczesną stylistyką, dzięki czemu świetnie zgrywają się z różnymi aranżacjami wnętrz.

Zarówno stal nierdzewna, jak i aluminium, z których wykonane są profile schodowe montowane pod płytki, charakteryzują się dużą odpornością na działanie wilgoci. Tym samym są mniej podatne na korodowanie. Oba elementy są też trwałe wobec oddziaływania różnych sił mechanicznych, począwszy od uderzeń po obciążenia. Dlatego stanowią skuteczną ochronę dla płytek ceramicznych przed ich uszkodzeniem. Specjalny kształt, chroniący krawędzie glazury czy gresu, sprawia, że pokrycie schodów przez długi czas zachowuje swój atrakcyjny wygląd – bez pęknięć i otarć w miejscach, gdzie są najbardziej na to narażone.

Ponadto formy, jakie przyjmują profile schodowe montowane pod płytki, dodatkowo pewnie osadzają je w miejscu montażu. Wszystko dzięki specjalnemu wpustowi, jaki wchodzi pod wierzchni kafelek. Dzięki temu przypadkowe wyrwanie ich, np. przy poślizgnięciu się, jest praktycznie niemożliwe.

Dlaczego warto stosować profile schodowe?

Z jednej strony – profile schodowe montowane pod płytki stanowią doskonałe zabezpieczenie dla nich, o czym wspomnieliśmy już wyżej. Dzięki fizycznej osłonie krawędzi praktycznie nie ma szansy na uszkodzenie ich nawet przy intensywnym użytkowaniu. Z drugiej – zwiększają one ochronę przed podciekaniem wody pod płytki, co przedłuża trwałość spoiwa, łączącego pokrycie ze stopniami.

Nie mniej istotny jest fakt, że profile te, podobnie jak np. listwy narożne do płytek ściennych pełnią funkcję ozdobną. Stanowią efektowne dopełnienie wyglądu wnętrza. Dzięki temu, że są dostępne w różnych kształtach i kolorach, świetnie komponują się z kaflami o odmiennych barwach i deseniach. Gwarantujemy, że w dostępnym tu katalogu odnajdziesz elementy, jakie pasują zarówno do przestrzeni zachowanej w klasycznym klimacie, jak i aranżacji nawiązujących do nowoczesnych, minimalistycznych stylów.

Dodatkowe rozwiązania do profili schodowych

Warto dodać, że w ofercie, jaką przygotował nasz sklep, znajdziesz też profile schodowe montowane pod płytki ze specjalnymi nakładkami z gumy. Z jednej strony zwiększają one przyczepność stopy, chroniąc przed poślizgnięciem się, z drugiej – są one dostępne w różnych kolorach i wzorach, co sprawia, że możliwości dopasowania ich do wyglądu płytek znacznie się poszerza.

Sprawdź dostępne u nas profile schodowe pod płytki

Poszukujesz sposobu na efektowne wykończenie schodów? Chcesz mieć pewność, że płytki, które na nich kładziesz, będą się przez długi czas prezentować estetycznie i pozostaną bez uszkodzeń? Już teraz zachęcamy Cię do przyjrzenia się ofercie, jaką przygotował sklep online eListwy.pl. Gwarantujemy, że u nas znajdziesz profile schodowe montowane pod płytki, jakie spełnią Twoje najwyższe oczekiwania. Są trwałe, estetycznie i precyzyjnie wykonane, dzięki czemu skutecznie chronią każdy rodzaj ceramiki podłogowej przed uszkodzeniem na krawędziach. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z obsługą sklepu!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło