Profile Stalowe

Aktywne filtry

Profile Stalowe

Kątownik do glazury i terakoty ze stali. Profil ten znajduje zastosowanie jako zabezpieczenie krawędzi ścian i stopni schodowych wyłożonych płytkami ceramicznymi.Stanowi wykończenie różnych nawierzchni podłogowych

Jeśli budujesz dom lub remontujesz swoje mieszkanie czy inny lokal – będziesz potrzebował różnych materiałów, w tym m.in. profili stalowych. Elementy te stanowią jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie narożników ścian wykonanych z płytek. Profile stalowe, jakie oferuje nasz sklep internetowy, to produkty najwyższej jakości, gwarantujące dobrą ochronę np. naroży przed uszkodzeniem. 

Sprawdź je już teraz w ofercie, jaką przygotował nasz sklep online!

Do czego służą profile stalowe?

W prezentowanej ofercie dostępne są najróżniejsze profile stalowe. W tym miejscu kupisz między innymi:

  • profil stalowy U,
  • profil stalowy L,
  • profil stalowy K,

Na tej stronie znajdziesz przede wszystkim profil stalowy L. Ma on szerokie zastosowanie w budownictwie, głównie w pracach wykończeniowych. Cechuje go duża wytrzymałość, a z drugiej strony – lekkość i estetyka wykonania. Tym samym może sprawdzić się jako widoczne łączenie między poszczególnymi materiałami (np. jako rozdzielenie dwóch różnych typów podłóg), jak i element chroniący zewnętrzne rogi ścian, zabezpieczając je przed potencjalnymi uszkodzeniami. Wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i estetycznie wykończone, doskonale zabezpieczają także płytki przed wyszczerbieniem.

Warto podkreślić, że – tak jak profil stalowy U, tak i profil stalowy L służy nie tylko ochronie, ale i maskowaniu np. łączeń różnych rodzajów nawierzchni – płytek i paneli podłogowych. Rewelacyjnie spisują się one np. w liniach dylatacyjnych między nimi. Z drugiej strony dzięki zastosowaniu tego typu profili można efektownie łączyć płytki na prostopadłych do siebie płaszczyznach. Do tego celu wykorzystasz również listwy narożnikowe do glazury, także dostępne w prezentowanej ofercie.

Dlaczego warto wybrać profile stalowe?

Stal to materiał cechujący się dużą odpornością na różne negatywne czynniki. Łatwo opiera się oddziaływaniu mechanicznemu oraz wilgoci (naturalnie – przy odpowiedniej konserwacji). Zarówno profil stalowy L, jak i profil stalowy U, które kupisz w naszym sklepie online, gwarantują dużą trwałość. Tym bardziej że są to elementy najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej. To zaś oznacza, że da się je montować także w pomieszczeniach o wyższym poziomie wilgotności.

Najważniejszą cechą jest ich solidność. Choć nieco cięższe, to zapewniają odpowiednią ochronę tak glazurze, jak i innym, mniej trwałym materiałom. Wykończenie na połysk, jak i satynowane, świetnie korelują również z różnymi stylami wykończenia.

Postaw na profile stalowe najwyższej jakości!

Niezależnie, czy potrzebny Ci profil stalowy U, czy jakikolwiek inny – skorzystaj już teraz z oferty, jaką przygotował nasz sklep internetowy. Sprzedajemy zarówno profile i listwy wykończeniowe do płytek, jak i profile narożne wewnętrzne PROFILPAS, gwarantujące najwyższą estetykę wykończenia krawędzi. Zachęcamy już teraz do przejrzenia przygotowanego asortymentu. Nasze profile stalowe spełnią nawet najwyższe oczekiwania. A jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło